Je bent nog niet ingelogd
MSI MAG A850GL PCIE5 PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
412x
De MSI MAG A850GL PCIE5 is een voeding met 850 Watt continu vermogen en Gold certificering voor energie-efficiëntie. Deze modulaire PSU beschikt over een 120 mm ventilator voor koeling. Met vier 6+2 pins PCI-E aansluitingen en één 12VHPWR connector ondersteunt het moderne high-end grafische kaarten. Acht SATA power connectors bieden flexibiliteit voor opslagapparaten. Het zwarte design past in diverse casetypen. Geschikt voor gamingers en content creators met stroomintensieve setups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 8 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | MSI |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 4711377084253 |
| Vendorcode | MAG A850GL PCIE5 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
MSI MAG A750GL PCIE5 PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
750 Watt
Bekijk vergelijking
€ 109,00
MSI MAG A850GL PCIE5 PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
850 Watt
Bekijk vergelijking
Huidig
MSI MAG A1000GL PCIE5 PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1000 Watt
Bekijk vergelijking
€ 179,00
MSI MAG A1250GL PCIE5 PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1250 Watt
Bekijk vergelijking
€ 159,90
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Cybenetics Certificaat | Gold |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 90 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 846 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 12,5 W |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 2.5 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 70.5 A |
| Maximale ingangsstroom (@110V) | 8 A |
| Maximale ingangsstroom (@220V) | 4 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ATX Power connector (24-pin) | ✖︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✖︎ |
| 4-pins Molex power | 4 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 8 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | ✓︎ |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| PCI Express voedingsconnectoren (12-pin) | 0 |
| PCI Express-voedingsconnectoren (12+4-pins) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377084253 |
| Vendorcode | MAG A850GL PCIE5 |
| Artikelnr | 1084387 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
EdwinK
Eerste review
Geschreven bij: MSI MAG A850GL PCIE5 WHITE PSU / PC voeding
Geplaatst: 18-05-2026
37 dagen in bezit
Top voeding
Stil
Krachtig
PCIe5
Wit !
geen
Perfecte voeding voor mijn gaming pc. Genoeg vermogen voor moderne hardware en de PCIe 5 aansluiting is ideaal voor nieuwe videokaarten. Werkt fluisterstil. Kwalitatieve PSU met stabiele prestaties en goede efficiëntie. Mooie volledig modulaire kabels en compacte bouw waardoor kabelmanagement makkelijk is. Tot nu toe absoluut probleemloos.
❮
❯



