Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake Smart BM3 power supply unit 750W Zwart PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
13x
De Thermaltake Smart BM3 is een semi-modulaire voeding met een continu vermogen van 750 Watt, ideaal voor gamen en creatief werk. Met 80 Plus Bronze-certificering biedt deze PSU een goede energieefficiëntie. De voeding beschikt over een 120 mm koelventilator voor optimale warmteafvoer. Met vier 6+2 pins PCI-E power connectors, één 12VHPWR en zes SATA power connectors ondersteunt deze zwarte voeding diverse moderne grafische kaarten en randapparatuur. De semi-modulaire constructie vereenvoudigt de kabelorganisatie en zorgt voor een netter builds.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Bronze |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Semi-modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 6 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Thermaltake |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
| EAN | 4713227539746 |
| Vendorcode | PS-SPD-0750MNFABE-3 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Thermaltake Smart BM3 power supply unit 550W Zwart PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
550 Watt
Bekijk vergelijking
€ 93,95
Thermaltake Smart BM3 PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
650 Watt
Bekijk vergelijking
€ 84,95
Thermaltake Smart BM3 power supply unit 750W Zwart PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
750 Watt
Bekijk vergelijking
Huidig
Thermaltake Smart BM3 Bronze 850W TT Premium Edition PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
850 Watt
Bekijk vergelijking
€ 104,90
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Bronze |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 750 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 110 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Houd-tijd | 17 ms |
| Max current output (+3.3V) | 18 A |
| Max current output (+5V) | 18 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 62.5 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 15 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 7 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator locatie | Boven |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 6 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Semi-modulair |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| Lengte SATA-stroomkabel | 150,500 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 150,500 mm |
| Lengte van de PCI Express-voedingsconnectoren (12+4 pins) | 600 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (12+4-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.0 |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227539746 |
| Vendorcode | PS-SPD-0750MNFABE-3 |
| Artikelnr | 1098669 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


