Gigabyte GP-P750GM 750W PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
279x
De Gigabyte GP-P750GM is een krachtige 750 watt PC voeding met een 80 Plus Gold certificaat. Met een 120 mm fan en modulair ontwerp biedt deze voeding een efficiënte en flexibele stroomvoorziening voor je desktop-computer. Voorzien van vier 6+2-pins PCI-E connectoren en acht SATA-stroomaansluitingen, is deze zwarte voeding geschikt voor een breed scala aan hardware-configuraties.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Vermogen (continu)750 Watt
80 Plus CertificaatGold
Fan Diameter120 mm
Modulair (PSU)Modulair
6+2 pins PCI-E power4 x
SATA power connector8 x
Kleur ProductZwart
Merk Gigabyte
Verkrijgbaar sindsSeptember 2020
EAN4719331551759
VendorcodeGP-P750GM
Garantie60 maanden
Toon meer
74,
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
60 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
80 Plus Certificaat Gold
Design
Aantal ventilatoren 1 ventilator(en)
LED Verlichting ✖︎
Kleur verlichting Geen
Kleur Product Zwart
Koeling Actief
Energie
AC-ingangsfrequentie 50 - 60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Efficientie 90 procent
Houd-tijd 16 ms
Active PFC✓︎
Stroom 12-6 A
Overspanningsbeveiliging✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 150 mm
Diepte 140 mm
Hoogte 86 mm
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels CPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA
Interne aansluitingen
4-pins Molex power 3 x
USB ✖︎
Invoerapparaat
Bedoeld voor PC
Koeling
Ventilator locatie Boven
Overige specificaties
PCI Express connector✓︎
Poorten & interfaces
SATA power connector 8 x
20+4 pins ATX power connector 1 x
Modulair (PSU) Modulair
4+4 pins CPU power 2 x
EPS-voedingsconnector (4+4 pin)✓︎
Floppy power connector 1 x
Lengte CPU-stroomkabel 60 cm
Lengte kabel diskettestation 12 cm
Lengte PCI Express-stroomkabel 60 cm
Lengte SATA-stroomkabel 150,600 mm
Lengte stroomkabel moederbord 61 cm
Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) 120,500 mm
6+2 pins PCI-E power 4 x
Prestatie
Netschakelaar✓︎
ATX Versie 2.31
Mean time between failures (MTBF) 100000 uur
Fan Diameter 120 mm
Formaat voeding ATX
Technische details
Vermogen (continu) 750 Watt
Product informatie
EAN4719331551759
VendorcodeGP-P750GM
Artikelnr1118253
MerkGigabyte
Garantie60 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
3,-
Normaal 4,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
Kingston NV3 1TB M.2 SSD
1826x
Kingston NV3 1TB M.2 SSD
. Levertijd:
Meer productinformatie
1826x
AMD Ryzen 7 5800X processor
AMD Ryzen 7 5800X processor
. Levertijd:
Meer productinformatie
ASRock Challenger Radeon RX 9060 XT 16GB Videokaart
316x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
439,00
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
439,00
316x
Thermalright Peerless Assassin 120 SE
984x
984x
Vergelijkbare producten
GIGABYTE UD750GM PG5 V2 PSU / PC voeding
29x
29x
Corsair RM750x 2024 PSU / PC voeding
84x
84x
Chieftec Polaris 750 W powersupply PSU / PC voeding
5x