ASUS ROG-STRIX-1200P-GAMING PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
116x
De ASUS ROG-STRIX-1200P-GAMING PSU is een krachtige voeding met 1200 Watt continu vermogen, ideaal voor high-end gaming-setups. Met 80 Plus Platinum-certificering biedt deze voeding uitstekende energieefficiëntie. De modulaire kabelaansluiting zorgt voor flexibiliteit en netter kabelmanagement in uw pc-behuizing. Met vier 6+2 pins PCI-E connectors beschikt de PSU over voldoende aansluiting voor geavanceerde grafische kaarten. De 135 mm ventilator zorgt voor effectieve koeling. Het zwarte uiterlijk met LED-verlichting past perfect in moderne gaming-pc's.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Vermogen (continu)1200 Watt
80 Plus CertificaatPlatinum
Fan Diameter135 mm
Modulair (PSU)Modulair
6+2 pins PCI-E power4 x
12V-2x61 x
SATA power connector6 x
Kleur ProductZwart
Merk Asus
LED Verlichting ✓︎
Verkrijgbaar sindsOktober 2024
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
279,00
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
80 Plus Certificaat Platinum
Design
Aantal ventilatoren 1 ventilator(en)
LED Verlichting✓︎
Kleur Product Zwart
Koeling Semi passief, Semi-passive
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Gecombineerd vermogen (+12V) 1200 W
Gecombineerd vermogen (+3.3V) 130 W
Gecombineerd vermogen (+5V) 130 W
Gecombineerd vermogen (-12V) 3,6 W
Gecombineerd vermogen(+5Vsb) 15 W
Max current output (+3.3V) 25 A
Max current output (+5V) 25 A
Max current output (+5vsb) 3 A
Max current output (-12v) 0.3 A
Max current output (+12v) 100 A
Active PFC✓︎
Overspanningsbeveiliging✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 160 mm
Diepte 150 mm
Gewicht 2940 gram
Hoogte 86 mm
Interne aansluitingen
4-pins Molex power 3 x
Invoerapparaat
Bedoeld voor PC
Koeling
Ventilator locatie Boven
Poorten & interfaces
SATA power connector 6 x
20+4 pins ATX power connector 1 x
Modulair (PSU) Modulair
4+4 pins CPU power 2 x
Lengte CPU-stroomkabel 100 cm
Lengte PCI Express-stroomkabel 75 cm
Lengte SATA-stroomkabel 120,400 mm
Lengte stroomkabel moederbord 61 cm
Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) 150,400 mm
6+2 pins PCI-E power 4 x
PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) 1
Prestatie
Netschakelaar✓︎
ATX Versie 3.1
Mean time between failures (MTBF) 120000 uur
Fan Diameter 135 mm
Formaat voeding ATX
Technische details
Vermogen (continu) 1200 Watt
Product informatie
EAN4711387594247
Vendorcode90YE00W0-B0NA00
Artikelnr1150792
MerkASUS
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsOktober 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
3,-
Normaal 4,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
MSI MAG FORGE M100R Behuizing
232x
MSI MAG FORGE M100R Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
232x
Logitech K120 Zwart Toetsenbord
26x
. Levertijd:
Meer productinformatie
26x
Logitech MK235 en toetsenbord en muis
8x
8x
Logitech B100 Zwart Muis
4x
Logitech B100 Zwart Muis
4x
Vergelijkbare producten
ASUS ROG Thor 1200W Platinum III PSU / PC voeding
62x
62x
ASUS ROG Strix 1000W Platinum PSU / PC voeding
98x
98x
Thermaltake Toughpower PT 850W Platinum PSU / PC voeding
1x