Azza PSAZ-750G-ARGB 750W ATX Zwart PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
20x
De Azza PSAZ-750G-ARGB 750W ATX-voeding in het zwart is een krachtige en efficiënte stroombron voor uw pc-bouwproject. Met een vermogen van 750 watt en een 80 Plus Gold-certificaat biedt deze niet-modulaire voeding solide prestaties en energiezuinigheid. De 120mm-ventilator en RGB-verlichting zorgen voor een stijlvolle uitstraling, terwijl de diverse connectoren, zoals 2x 6+2-pins PCI-E en 5x SATA, voldoende aansluitingen bieden voor uw hardwarecomponenten.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Vermogen (continu)750 Watt
80 Plus CertificaatGold
Fan Diameter120 mm
Modulair (PSU)Niet-modulair
6+2 pins PCI-E power2 x
12VHPWR1 x
SATA power connector5 x
Kleur ProductZwart
Merk Azza
LED Verlichting ✓︎
Verkrijgbaar sindsMaart 2025
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
80 Plus Certificaat Gold
Certificaten van naleving CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, cTUVus
Design
Aantal ventilatoren 1 ventilator(en)
LED Verlichting✓︎
Kleur verlichting RGB
Kleur Product Zwart
Koeling Actief
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Active PFC✓︎
Overspanningsbeveiliging✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 150 mm
Diepte 160 mm
Hoogte 86 mm
Interne aansluitingen
4-pins Molex power 1 x
USB ✖︎
Invoerapparaat
Bedoeld voor PC
Poorten & interfaces
Aantal EPS-aansluitingen 1
SATA power connector 5 x
20+4 pins ATX power connector 1 x
ATX-voedingsconnector (12+4-pins)✓︎
Modulair (PSU) Niet-modulair
4+4 pins CPU power 2 x
EPS-voedingsconnector (4+4 pin)✓︎
6+2 pins PCI-E power 2 x
6-pins PCI-E power 2 x
PCI Express-voedingsconnectoren (12+4-pins) 1
Prestatie
Netschakelaar✓︎
Fan Diameter 120 mm
Formaat voeding ATX
Technische details
Vermogen (continu) 750 Watt
Product informatie
EAN4712839557490
VendorcodePSAZ-750G-ARGB
Artikelnr1155980
MerkAzza
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsMaart 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
3,-
Normaal 4,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
be quiet! Pure Power 12 650W PSU / PC voeding
21x