Thermalright TR-KG750W PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
36x
De Thermalright TR-KG750W is een krachtige 750 Watt PC-voeding met een 80 Plus Gold-certificaat. Met een 120mm-fan biedt deze modulaire voeding de nodige koeling en connectiviteit, met 2 x 6+2-pins PCI-E-stroomaansluitingen, 1 x 12V-2x6-connector en 8 SATA-stroomaansluitingen. De witte behuizing past in elk computergeheugen. Deze voeding is een betrouwbare keuze voor krachtige gaming-pc's en workstations.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Vermogen (continu)750 Watt
80 Plus CertificaatGold
Fan Diameter120 mm
Modulair (PSU)Modulair
6+2 pins PCI-E power2 x
12V-2x61 x
SATA power connector8 x
Kleur ProductWit
Merk Thermalright
Verkrijgbaar sindsJuli 2025
EAN814256019767
Vendorcode814256019767
Garantie60 maanden
Toon meer
79,
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
60 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
Alle specificaties
Formaat voeding ATX
ATX Versie 3.1
Vermogen (continu) 750 Watt
80 Plus Certificaat Gold
Active PFC✓︎
Koeling Actief
Fan Diameter 120 mm
Modulair (PSU) Modulair
20+4 pins ATX power connector 1 x
4+4 pins CPU power 2 x
6+2 pins PCI-E power 2 x
12V-2x6 1 x
SATA power connector 8 x
4-pins Molex power 3 x
Overspanningsbeveiliging✓︎
USB ✖︎
Hoogte 86 mm
Breedte 150 mm
Diepte 140 mm
Kleur Product Wit
Merk Thermalright
LED Verlichting ✖︎
Max current output (+3.3V) 20 A
Max current output (+5V) 20 A
Max current output (+5vsb) 3 A
Max current output (-12v) 0.3 A
EAN814256019767
Vendorcode814256019767
Artikelnr1162665
Garantie60 maanden
Verkrijgbaar sindsJuli 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
3,-
Normaal 4,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
ASUS B650E MAX GAMING WIFI W moederbord
97x
. Levertijd:
Meer productinformatie
97x
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E moederbord
359x
. Levertijd:
Meer productinformatie
359x
ASUS Dual Radeon RX 9060 XT 16GB White Videokaart
87x
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
459,00
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
459,00
87x
Montech XR Wit Behuizing
231x
Montech XR Wit Behuizing
231x
Vergelijkbare producten
Corsair RM750e White 2025 PSU / PC voeding
76x
76x
MSI MAG A850GL PCIE5 WHITE PSU / PC voeding
181x
181x
Cooler Master MWE GOLD 750 V2 - ATX 3.1 - White Edition PSU / PC voeding
40x
Lian Li EDGE 750W ATX 3.1 Black PSU / PC voeding
58x