Silverstone Triton SST-TR1000R-GM 1000W PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
De Silverstone Triton SST-TR1000R-GM is een krachtige 1000W PC voeding die geschikt is voor veeleisende systemen. Deze modulaire voeding beschikt over vier 6+2-pins PCI-E connectors, één 12V-2x6 connector en acht SATA aansluitingen, waardoor hij flexibel is in te zetten. Met een 120mm ventilator biedt hij een stille en efficiënte werking, in een stijlvol zwart design.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Vermogen (continu)1000 Watt
Fan Diameter120 mm
Modulair (PSU)Modulair
6+2 pins PCI-E power4 x
12V-2x61 x
SATA power connector8 x
Kleur ProductZwart
Merk Silverstone
Verkrijgbaar sindsJanuari 2026
EAN4710679818672
VendorcodeSST-TR1000R-GM
Garantie36 maanden
Toon meer
149,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Cybenetics Certificaat Gold
Design
Aantal ventilatoren 1 ventilator(en)
LED Verlichting ✖︎
Kleur Product Zwart
Koeling Actief
Energie
AC-ingangsfrequentie 47 - 63 Hz
AC-ingangsspanning 90 - 264 V
Efficientie 89 procent
Gecombineerd vermogen (+12V) 1000 W
Gecombineerd vermogen (+3.3V) 110 W
Gecombineerd vermogen (+5V) 110 W
Max current output (+3.3V) 20 A
Max current output (+5V) 20 A
Max current output (+5vsb) 3 A
Max current output (-12v) 0.3 A
Max current output (+12v) 83.3 A
Active PFC✓︎
Overspanningsbeveiliging✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 150 mm
Diepte 140 mm
Gewicht 2700 gram
Hoogte 86 mm
Interne aansluitingen
4-pins Molex power 4 x
Invoerapparaat
Bedoeld voor PC
Poorten & interfaces
SATA power connector 8 x
20+4 pins ATX power connector 1 x
Modulair (PSU) Modulair
4+4 pins CPU power 2 x
Lengte CPU-stroomkabel 70 cm
Lengte stroomkabel moederbord 60 cm
6+2 pins PCI-E power 4 x
Prestatie
Netschakelaar✓︎
ATX Versie 3.1
Geluidsniveau 18 dB
Mean time between failures (MTBF) 100000 uur
Fan Diameter 120 mm
Formaat voeding ATX
Technische details
Vermogen (continu) 1000 Watt
Product informatie
EAN4710679818672
VendorcodeSST-TR1000R-GM
Artikelnr286201
MerkSilverstone
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsJanuari 2026
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
3,-
Normaal 4,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
Gigabyte UD1000GM PG5 V2 PSU / PC voeding
12x
. Levertijd:
Meer productinformatie
12x
Silverstone Triton SST-TR1000R-GM-WWW 1000W PSU / PC voeding
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
154,90
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
154,90
Corsair SFX 1000W (2024) PSU / PC voeding
204x