Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech SL-500 Plus PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
17x
De Inter-Tech SL-500 Plus PSU is een krachtige 500 Watt PC voeding met een 80 Plus Bronze certificaat. Met een 120 mm geluidsarme ventilator, 1 x 6+2 pins PCI-E power connector en 4 x SATA power connectoren biedt deze niet-modulaire voeding een solide oplossing voor uw pc-configuratie. Beschikbaar in een stijlvolle zilveren kleur, is deze Inter-Tech voeding een betrouwbare keuze voor uw systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 500 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Bronze |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Niet-modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 1 x |
| SATA power connector | 4 x |
| Kleur Product | Zilver |
| Merk | Inter Tech |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 4260133129108 |
| Vendorcode | 88882140 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Bronze |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zilver |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Efficientie | 82 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 360 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 9,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 12,5 W |
| Max current output (+3.3V) | 15 A |
| Max current output (+5V) | 16 A |
| Max current output (+5vsb) | 2.5 A |
| Max current output (-12v) | 0.8 A |
| Max current output (+12v) | 30 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 3 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 1260 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Kabelbinders inbegrepen | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 3 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator locatie | Boven |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor diskettestation | ✓︎ |
| SATA power connector | 4 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Niet-modulair |
| 4+4 pins CPU power | 1 x |
| Floppy power connector | 1 x |
| Lengte CPU-stroomkabel | 45 cm |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 45 cm |
| 6+2 pins PCI-E power | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 2.4 |
| Geluidsniveau | 25 dB |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 500 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260133129108 |
| Vendorcode | 88882140 |
| Artikelnr | 756615 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Peterw
Eerste review
Geplaatst: 24-04-2026
6 dagen in bezit
Voeding pc
Prima product. Werkt goed en past goed in een oude medion pc uit 2004
❮
❯
❮
❯


