Gigabyte GP-UD850GM PG5 V2.0 PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
416x
De Gigabyte GP-UD850GM PG5 V2.0 is een krachtige 850-Watt PC-voeding met een 80 Plus Gold-certificering. Deze modulaire voeding is voorzien van een 120 mm-ventilator en biedt 4 x 6+2-pins PCI-E-aansluitingen, 1 x 12VHPWR-aansluiting en 8 x SATA-stroomaansluitingen. Met zijn robuuste, zwarte ontwerp is deze Gigabyte-voeding een betrouwbare keuze voor veeleisende gaming-pc's en workstations.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Vermogen (continu)850 Watt
80 Plus CertificaatGold
Fan Diameter120 mm
Modulair (PSU)Modulair
6+2 pins PCI-E power4 x
12VHPWR1 x
SATA power connector8 x
Kleur ProductZwart
Merk Gigabyte
Verkrijgbaar sindsJanuari 2023
EAN4719331553104
VendorcodeGP-UD850GM PG5 V2.0
Garantie60 maanden
Toon meer
109,
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
60 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
80 Plus Certificaat Gold
Certificaten van naleving CCC, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS
Design
Aantal ventilatoren 1 ventilator(en)
Kleur Product Zwart
Koeling Actief
Energie
AC-ingangsfrequentie 50 - 60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Efficientie 90 procent
Gecombineerd vermogen (+12V) 850 W
Gecombineerd vermogen (+3.3V) 105 W
Gecombineerd vermogen (+5V) 105 W
Gecombineerd vermogen (-12V) 3,6 W
Gecombineerd vermogen(+5Vsb) 15 W
Houd-tijd 16 ms
Max current output (+3.3V) 20 A
Max current output (+5V) 20 A
Max current output (+5vsb) 3 A
Max current output (-12v) 0.3 A
Max current output (+12v) 70.8 A
Maximale ingangsstroom (@110V) 6 A
Maximale ingangsstroom (@220V) 12 A
Active PFC✓︎
Stroom 12 - 6 A
Overspanningsbeveiliging✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 150 mm
Diepte 140 mm
Hoogte 86 mm
Inhoud van de verpakking
Inclusief kabelbinder(s)✓︎
Meegeleverde kabels CPU, PATA, Peripheral (Molex), SATA
Interne aansluitingen
4-pins Molex power 3 x
USB ✖︎
Invoerapparaat
Bedoeld voor PC
Koeling
Ventilator locatie Boven
Overige specificaties
PCI Express connector✓︎
Poorten & interfaces
Aantal PATA power aansluiters 3
SATA power connector 8 x
20+4 pins ATX power connector 1 x
Modulair (PSU) Modulair
4+4 pins CPU power 2 x
Floppy power connector 1 x
Lengte PCI Express-stroomkabel 70 cm
Lengte SATA-stroomkabel 150,600 mm
Lengte stroomkabel moederbord 61 cm
Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) 200,600 mm
6+2 pins PCI-E power 4 x
PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) 1
Prestatie
Netschakelaar✓︎
ATX Versie 3.0
Geluidsniveau 40 dB
Mean time between failures (MTBF) 100000 uur
Fan Diameter 120 mm
Formaat voeding ATX
Technische details
Vermogen (continu) 850 Watt
Product informatie
EAN4719331553104
VendorcodeGP-UD850GM PG5 V2.0
Artikelnr952891
MerkGigabyte
Garantie60 maanden
Verkrijgbaar sindsJanuari 2023
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
9,-
Normaal 14,95
3,-
Normaal 4,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
Gigabyte B650 EAGLE AX moederbord
797x
. Levertijd:
Meer productinformatie
797x
Montech XR Zwart Behuizing
563x
Montech XR Zwart Behuizing
. Levertijd:
Meer productinformatie
563x
AMD Ryzen 5 9600X Processor
1416x
AMD Ryzen 5 9600X Processor
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
199,00
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
199,00
1416x
G.Skill DDR5 Flare X5 2x16GB 6000 F5-6000J3038F16GX2-FX5 geheugenmodule
509x
Vergelijkbare producten
Thermaltake Toughpower GF A3 850W 80+ Gold PSU / PC voeding