Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake Toughpower GF A3 850W 80+ Gold PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
53x
De Thermaltake Toughpower GF A3 is een robuuste 850W voeding met 80+ Gold certificering voor hoge energie-efficiëntie. Deze PSU beschikt over een stille 120mm ventilator en biedt volop connectiviteiten met vier 6+2 pins PCI-E aansluitingen, één 12VHPWR connector en acht SATA power connectors. In het zwart design past het perfect in moderne PC-bouwsels. Ideaal voor krachtige gaming- en workstation-setups die betrouwbare stroomvoorziening vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 120 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12VHPWR | 1 x |
| SATA power connector | 8 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Thermaltake |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 4713227537513 |
| Vendorcode | PS-TPD-0850FNFAGE-H |
Toon meer
Kies je variant
Thermaltake Toughpower GF A3 650W 80+ Gold PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
650 Watt
Bekijk vergelijking
€ 94,95
Thermaltake Toughpower GF A3 850W 80+ Gold PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
850 Watt
Bekijk vergelijking
Huidig
Thermaltake Toughpower GF A3 Gold 1200W PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
1200 Watt
Bekijk vergelijking
€ 169,90
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CCC, CE, Federal Communications Commission (FCC), Laagspanningsrichtlijn (LVD), cTUVus, UKCA |
| Cybenetics Certificaat | Platinum |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Semi passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 849,6 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Houd-tijd | 17 ms |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 70.8 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 10 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| 4-pins Molex power | 4 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator locatie | Boven |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor diskettestation | ✓︎ |
| SATA power connector | 8 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 4+4 pins CPU power | 2 x |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte kabel diskettestation | 15 cm |
| Lengte SATA-stroomkabel | 500, 650, 800, 950 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 60 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 500, 650, 800, 950 mm |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (12+4-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ATX Versie | 3.0 |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227537513 |
| Vendorcode | PS-TPD-0850FNFAGE-H |
| Artikelnr | 953724 |
| Merk | Thermaltake |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


