Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master V SFX Gold 850 - ATX 3.1 PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
150x
De Cooler Master V SFX Gold 850 is een krachtige en efficiënte pc-voeding in een compact formaat. Met een continu vermogen van 850 Watt, 80 Plus Gold-certificering en een 92 mm-ventilator biedt deze modulaire voeding voldoende capaciteit en koeling voor veeleisende systemen. Met 4 x 6+2-pins PCI-E-connectoren, 1 x 12V-2x6-aansluiting en 8 x SATA-voedingsconnectoren is deze voeding goed uitgerust voor moderne hardware. Het stijlvolle zwarte design past mooi in elke computerbehuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 8 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Cooler Master |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 4719512148167 |
| Vendorcode | MPY-8501-SFHAGV-3EEU |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Gold |
| Cybenetics Certificaat | TUV, cTUVus, CE, BSMI, FCC, CCC, EAC, RCM, CB, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Semi passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 90 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 849,6 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Houd-tijd | 16 ms |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 70.8 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 12 - 6 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Vertragingsbereik Power Good-signaal | 100 - 500 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Gewicht | 1420 gram |
| Hoogte | 63.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Opbergtas voor kabel inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| 4-pins Molex power | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator locatie | Boven |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | FDB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal EPS-aansluitingen | 2 |
| SATA power connector | 8 x |
| Modulair (PSU) | Modulair |
| 4+4 pins CPU power | 1 x |
| 8-pins CPU power | 1 x |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | ✓︎ |
| Lengte SATA-stroomkabel | 100, 215, 330, 445 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 30 cm |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 100, 215, 330, 445 mm |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| 6+2 pins PCI-E power | 4 x |
| PCI Express voedingsconnectoren (12-pin) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netschakelaar | ✓︎ |
| ATX Versie | 3.1 |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Formaat voeding | ATX, SFX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Vermogen (continu) | 850 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512148167 |
| Vendorcode | MPY-8501-SFHAGV-3EEU |
| Artikelnr | 964295 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


