Je bent nog niet ingelogd
DeepCool PL750-D PSU / PC voeding
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
32x
De DeepCool PL750-D is een betrouwbare 750 Watt PC voeding met 80 Plus Bronze certificering voor efficiëntie. Met een niet-modulair ontwerp biedt deze PSU een solide basis voor gaming- en werkstationsystemen. Uitgerust met drie 6+2 pins PCI-E power connectors, één 12V-2x6 connector en acht SATA power connectors, ondersteunt de PL750-D flexibel verschillende componentconfiguraties. De 120 mm koelventilator zorgt voor effectieve warmteafvoer. In zwart afgewerkt combineert deze voeding betrouwbaarheid met praktische connectiviteit voor krachtige computeropstellingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| 80 Plus Certificaat | Bronze |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Modulair (PSU) | Niet-modulair |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| 12V-2x6 | 1 x |
| SATA power connector | 8 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Merk | Deepcool |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 6933412721338 |
| Vendorcode | R-PL750D-FC0B-EU-V2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
DeepCool PL650-D PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
650 Watt
Bekijk vergelijking
€ 56,90
DeepCool PL650D power supply unit 650 W ATX ATX Zwart PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
650 Watt
Bekijk vergelijking
€ 82,95
DeepCool PL750-D PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
750 Watt
Bekijk vergelijking
Huidig
DeepCool PL800D power supply unit 800 W ATX ATX Zwart PSU / PC voeding
Vermogen (continu):
800 Watt
Bekijk vergelijking
€ 105,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 Plus Certificaat | Bronze |
| Certificaten van naleving | RoHS, WEEE |
| Cybenetics Certificaat | Bronze |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 85 procent |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 750 W |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Houd-tijd | 16 ms |
| Max current output (+3.3V) | 20 A |
| Max current output (+5V) | 20 A |
| Max current output (+5vsb) | 3 A |
| Max current output (-12v) | 0.3 A |
| Max current output (+12v) | 62.5 A |
| Active PFC | ✓︎ |
| Stroom | 10 - 5 A |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Vertragingsbereik Power Good-signaal | 100 - 150 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 4-pins Molex power | 2 x |
| USB | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator locatie | Boven |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bearing technologie | HYB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SATA power connector | 8 x |
| 20+4 pins ATX power connector | 1 x |
| Modulair (PSU) | Niet-modulair |
| 4+4 pins CPU power | 1 x |
| Lengte SATA-stroomkabel | 450, 550, 650, 750 mm |
| Lengte stroomkabel moederbord | 55 cm |
| 6+2 pins PCI-E power | 3 x |
| PCI Express-voedingsconnectoren (16-pins) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ATX Versie | 3.1 |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Formaat voeding | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ErP, Triman |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Vermogen (continu) | 750 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412721338 |
| Vendorcode | R-PL750D-FC0B-EU-V2 |
| Artikelnr | 968144 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



