Silverstone Triton SST-TR650R-GM 650W PSU / PC voeding
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
2x
De Silverstone Triton SST-TR650R-GM 650W PC voeding biedt een krachtig 650-watt vermogen met een 120 mm-ventilator voor efficiënte koeling. De modulaire connectiviteit maakt het eenvoudig om alleen de benodigde kabels aan te sluiten, terwijl de 3 PCI-E 6+2-pins connectors, 1 12V-2x6 connector en 6 SATA-stroomconnectors flexibele systeemondersteuning bieden. Met een stijlvolle zwarte afwerking is dit een solide voedingseenheid voor verschillende pc-configuraties.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Vermogen (continu)650 Watt
Fan Diameter120 mm
Modulair (PSU)Modulair
6+2 pins PCI-E power3 x
12V-2x61 x
SATA power connector6 x
Verkrijgbaar sindsJanuari 2026
EAN4710679819013
VendorcodeSST-TR650R-GM
Garantie36 maanden
Toon meer
84,
Combineer
Vaak samen gekocht
Energie
AC-ingangsfrequentie 47 - 63 Hz
AC-ingangsspanning 90 - 264 V
Efficientie 89 procent
Gecombineerd vermogen (+12V) 649 W
Gecombineerd vermogen (+3.3V) 100 W
Gecombineerd vermogen (+5V) 100 W
Max current output (+3.3V) 18 A
Max current output (+5V) 18 A
Max current output (+5vsb) 3 A
Max current output (-12v) 0.3 A
Max current output (+12v) 54.1 A
Gewicht en omvang
Breedte 150 mm
Diepte 140 mm
Gewicht 1880 gram
Hoogte 86 mm
Interne aansluitingen
4-pins Molex power 2 x
Poorten & interfaces
SATA power connector 6 x
20+4 pins ATX power connector 1 x
Modulair (PSU) Modulair
4+4 pins CPU power 2 x
Lengte CPU-stroomkabel 70 cm
Lengte stroomkabel moederbord 60 cm
6+2 pins PCI-E power 3 x
Fan Diameter 120 mm