Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG 100W USB-C Adapter netvoeding & inverter Binnen Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
3x
De ASUS ROG 100W USB-C Adapter is een krachtige en compacte voedingseenheid voor al uw USB-C apparaten. Met een vermogen van 100 Watt en een kabellengte van 1.60 meter biedt deze adapter de flexibiliteit om uw apparaten snel op te laden, waar u ook bent. Ontworpen voor de ROG-lijn, combineert deze adapter stijl en functionaliteit in een mooi zwart design.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Aansluiting | USB-C |
| Kabellengte | 1.60 m |
| Vermogen | 100 Watt |
| Output | 1.6 A |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 4711081251248 |
| Vendorcode | 90XB077N-MPW000 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | C424MA, C425TA, CM1400FXA, CM3200FM1A, CX1101CMA, CX1500CKA, CX3400FMA, CX9400CEA, CZ1000DVA, B5302CEA, B5302FEA, GV301RA, GV301RC, GV301RE, GZ301ZA, GZ301ZC, GZ301ZE, CR1100FKA, C433TA, C436FA, CX5500FEA, GV301QC, GV301QE, UM425QA, UM425UAZ, UX425EA, UM425IA, UX363EA, UX371EA, UX482EA, UX482EG, UX393EA, UX435EAL, UX435EG, UX325EA, UM425UA, GV301QH, GA503IM, GA503IE, GA503IC, GA503QE, GA503QC, G513IC, G513IM, G513IR, G533QM, G533QS, G513IE, G713IE, G713IM, G733QM, G713IR, G533QR, G713IC, GA401IC, GA401IE, GA401QE , GX703HM, GX703HR, G713QY, GA401QH, GU603HE, GA401IHR, G713QH, G713IH, G513QH, C214MA, B9400CEA, UX393JA, UX425JA, C403NA, B9450FA, C202XA, T103HAF, UX370UA, B9440UA, B9450CEA, C203XA, C204EE, C204MA, C213SA, C223NA, C302CA, C423NA, C434TA, C523NA, C536EA, CM3000DVA, CM3200FVA, CM5500FDA, CT100PA, CX1100CNA, CX1400CNA, CX1500CNA, G513QY_ER_SMP, GX502GV, Q408UG, S435EA, T102HA, UX325JA, UX363JA, UX391FA, UX490UA, T3300KA, UM3402YA, UM5302TA, UM5401QA, UM5401UA, UN5401QA, UN5401UA, UP5401EA, UX325SA, UX325UAZ, UX3402ZA, UX392FA, UX392FN, UX425IA, UX425QA, UX425SA, UX425UA, UX425UAZ, UX425UG, UX435EA, UX435EGL, UX5400EA, UX5400EG, UX5400ZB, UX5401EA, UX5401EAJ, UX5401ZA, UX5401ZAJ, X435EA |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output | 1.6 A |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Instelbare uitgangsspanning | ✓︎ |
| Vermogen | 100 Watt |
| Output Voltage | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 75 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Gewicht | 293 gram |
| Hoogte | 28.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | Laptop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Asus |
| Kabellengte | 1.60 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Power huidig type | USB-to-DC |
| Soort voeding | Binnen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081251248 |
| Vendorcode | 90XB077N-MPW000 |
| Artikelnr | 1081804 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
