Je bent nog niet ingelogd
LogiLink PA0217 USB wall charger
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De LogiLink PA0217 is een compacte USB wall charger met een vermogen van 10.5 Watt. Dit stekkeradapter biedt een USB-A aansluiting en levert een output van maximaal 2.1 ampère, waardoor het geschikt is voor het opladen van diverse apparaten zoals smartphones en tablets. Het zwarte design past in elke omgeving. De lader is eenvoudig in gebruik: steek deze in het stopcontact en verbind uw apparaat via USB-kabel aan de USB-A poort.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Aansluiting | USB-A |
| Vermogen | 10.5 Watt |
| Output | 1, 2.1 A |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2020 |
| EAN | 4052792057027 |
| Vendorcode | PA0217 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output | 1, 2.1 A |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Vermogen | 10.5 Watt |
| Output Voltage | 5 V |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 45 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Gewicht | 40 gram |
| Hoogte | 61 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type oplader | Binnen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792057027 |
| Vendorcode | PA0217 |
| Artikelnr | 1098972 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯