Je bent nog niet ingelogd
Maxo 100W 4-poorts 3x USB-C 1x USB-A Desktop Oplader
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
De Trust Maxo 100W is een krachtige 4-poorts desktop oplader die geschikt is voor het gelijktijdig laden van meerdere apparaten. Met drie USB-C poorten en één USB-A poort levert het apparaat maximaal 100 Watt vermogen bij een output van 5 Ampère. De oplader is voorzien van een 1,20 meter lange kabel en heeft een elegant zwart ontwerp. Dit maakt hem ideaal voor thuis- en kantooromgevingen waar je verschillende toestellen snel wilt opladen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Aansluiting | USB-A, USB-C |
| Kabellengte | 1.20 m |
| Vermogen | 100 Watt |
| Output | 5 A |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 8713439252422 |
| Vendorcode | 25242 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 4 |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output | 5 A |
| Vermogen | 100 Watt |
| Poort 1 uitgangsstroom | 18 W |
| Poort 2 uitgangsstroom | 65 W |
| Poort 3 uitgangsvermogen | 100 W |
| Poort 4 uitgangsvermogen | 100 W |
| Output Voltage | 20, 5 V |
| Stroomspanning bescherming | Oververhitting, Overbelasting, Kortsluiting |
| Type stekker | Type C |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Gewicht | 275 gram |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU |
| Aansluiting | USB-A, USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.20 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 4 |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele soorten stopcontacten | EU |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Programmeerbare voeding (PPS) | ✓︎ |
| Type oplader | Binnen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439252422 |
| Vendorcode | 25242 |
| Artikelnr | 1116452 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
100W 4-poorts USB-desktop-oplader
100W 4-poorts USB-desktop-oplader perfect ontworpen voor op je bureau, tafel of kast
Laad ze allemaal
De tijd dat je voor elk apparaat een andere oplader nodig had, is gelukkig voorbij. De Maxo geeft namelijk verschillende apparaten nieuwe energie. Of je nu je laptop, telefoon of tablet moet opladen, hij doet het allemaal – tegelijkertijd.
De hele familie
Je hoeft niet meer te vechten over wie de oplader mag. Met 3 USB-C-ingangen en 1 USB-A-ingang kan iedereen een apparaat inpluggen. Ideaal dus voor het gezin, onder huisgenoten of op een gedeelde werkplek.
Klein en duurzaam
Deze oplader is klein van formaat en past makkelijk op je bureau, nachtkastje of tafel, zonder veel ruimte in te nemen. De Maxo is ook nog voor 50% gemaakt van gerecycled plastic, dus werk je makkelijk én duurzaam.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
