Je bent nog niet ingelogd
Anker Prime 6-in-1 Snellader 200W 4C/2A Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
10x
De Anker Prime 6-in-1 Snellader 200W 4C/2A Zwart is een krachtige en veelzijdige oplader voor al uw USB-apparaten. Met een vermogen van 200 Watt en een output van tot 3.5 A kan het meerdere apparaten tegelijkertijd snel opladen. De compacte en elegante zwarte behuizing past in elke omgeving. De lader is voorzien van zes uitgangen, waaronder USB-A en USB-C, zodat u uw telefoon, tablet, laptop en andere apparaten tegelijkertijd kunt opladen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Anker |
| Aansluiting | USB-A, USB-C |
| Vermogen | 200 Watt |
| Output | 3.5 A |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 194644041007 |
| Vendorcode | A2683341 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 6 |
| GaN | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output | 3.5 A |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Vermogen | 200 Watt |
| Poort 1 uitgangsstroom | 140 W |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 106,2 mm |
| Diepte | 92.5 mm |
| Gewicht | 640 gram |
| Hoogte | 40.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-A, USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Snelle oplaadtechnologie | GaN |
| Type oplader | Binnen |
| Werkingsprincipe | Contact |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644041007 |
| Vendorcode | A2683341 |
| Artikelnr | 1152372 |
| Merk | Anker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Luuk5200
Eerste review
Frequente koper
Geplaatst: 19-05-2026
5 dagen in bezit
Anker Powerrr
Robuust, bouwkwaliteit
Prijs valt mee voor deze kwaliteit en klasse
Eenvoudig, geen LED's of zo
Totaal vermogen en vermogen per poort
GaN technologie, 4 rubber voetjes
Netsnoer is erg dik, niet nodig voor maar 200W
Gewicht, best zwaar, niet geschikt voor onderweg
Anker is al kwalitatief goed, Prime is blijkbaar nog beter. Ziet er goed uit, eenvoudig en strak, zonder poespas en onnodige functies en LED verlichting. Flink gewicht maar dat zal nodig zijn voor continu 200W. Met 2 USB-A en 4 USB-C poorten kun je er echt genoeg op aansluiten. Het vermogen per poort is ook dik in orde. A-poorten 22,5W, C1 t/m C4 100W per poort. 2 C-poorten tegelijk nog steeds 100W elk. De C-poorten kunnen geen 12V en A-poorten kunnen geen 15V en 20V, maar zo kun je wel alle combinaties maken. Het netsnoer is erg dik maar niet heel erg stug. Je kan ook een (haaks) TV netsnoer
