Je bent nog niet ingelogd
CyberPower ValuePRO Line-Intera. 1200VA/720W 5xschuko VP1200ELCD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De CyberPower ValuePRO VP1200ELCD is een compacte noodstroomvoorziening met een vermogen van 1200VA en 720W. Dit model beschikt over vijf schuko-uitgangen voor het aansluiten van meerdere apparaten. De ValuePRO-serie is speciaal ontworpen voor huishoudens en kleine kantoren om gevoelige elektronische apparatuur tegen stroomonderbrekingen te beschermen. Met zijn betrouwbare technologie biedt deze UPS voldoende capaciteit voor computers, modems en andere kritieke randapparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CyberPower |
| Vermogen | 720 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
| EAN | 4712856274882 |
| Vendorcode | VP1200ELCD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 12 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 4 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 4 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, RCM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Warmtedissipatie | 74 BTU/h |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 295 V |
| Ingang operation voltage (min) | 167 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1, 2k |
| Stroom (max.) | 5,2 A |
| Stroomspanning bescherming | Overspanning |
| Surge energy rating | 450 J |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Vermogen | 720 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 355 mm |
| Gewicht | 9620 gram |
| Hoogte | 281 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 2 x |
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Output op PDU-sticks | 5 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Stopcontacttypes | Type F |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Storing, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EMI/RFI geluidsfiltering | ✓︎ |
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4712856274882 |
| Vendorcode | VP1200ELCD |
| Artikelnr | 1108755 |
| Merk | CyberPower |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
CyberPower Value Pro Line-Interactive 1200 VA / 720 W 5 x Schuko VP1200ELCD CyberPower VP1200ELCD biedt kantoor- en thuiskantoorgebruikers een betrouwbare batterijback-up en beschermt pcs en andere elektronische apparaten tegen stroompieken, spanningspieken, stroomstoringen en andere storingen door de stroomtoevoer. Ontwikkeld met GreenPower UPS-technologie om de operationele efficiëntie te verbeteren en het energieverbruik te minimaliseren, kunnen gebruikers aanzienlijke besparingen op energiekosten behalen in vergelijking met conventionele UPS-systemen. De UPS biedt automatische spanningsregeling (AVR) om aangesloten apparaten binnen een veilig spanningsbereik te voeden. De UPS heeft een multifunctioneel LCD-scherm om de stroom- en batterijstatus duidelijk weer te geven. Het product heeft datalijnbeveiliging voor telefoons, netwerk- en communicatieapparatuur tegen overspanningen / pieken en dit zonder onderdrukking tot een snelheid van 1 GB. Voor eenvoudige configuratie, onbewaakte uitschakeling en realtime bewaking is de UPS compatibel met de PowerPanel UPS-beheersoftware. Kenmerken:
- -Lijn-interactieve UPS-topologie
-Energiebesparende technologie
- Gesimuleerde sinusgolfuitgang
-Automatische spanningsregeling (AVR)
-LCD-statusweergave
-Hoge snelheid Ethernet-gegevensoverdracht
-USB-communicatiepoort
- Overspanning en bliksembeveiliging
-Seriële communicatiepoort
-PowerPanel-beheersoftware
- -Thuis
-SOHO kantoor
-Bedrijven
Office-server
-POS-systemen
Home cinema-systemen
Beveiligingssystemen
-Videobewakingssystemen
-Telecommunicatieapparaten
Netwerkapparaten
-NAS / opslagapparaten
-Multimedia-apparaten
-Computer
-Werkstations
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯