Je bent nog niet ingelogd
CyberPower PR1500ERTXL2U Line-Interactive 1500VA 10AC-uitgang(en) UPS
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
1x
De CyberPower PR1500ERTXL2U is een line-interactive noodstroomvoorziening met een vermogen van 1500 watt en 1,5 kVA. Dit model biedt betrouwbare stroomvoorziening voor kritieke apparatuur en systemen. Met 10 AC-uitgangen beschikt het apparaat over voldoende aansluitmogelijkheden voor meerdere apparaten. De line-interactive technologie zorgt voor efficiënte energiebeheer en bescherming tegen spanningsschommelingen. Dit compacte 2U-rackmodel is ideaal voor serveromgevingen en professionele installaties waar ononderbroken stroomtoevoer essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CyberPower |
| Vermogen | 1500 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,5 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | September 2018 |
| EAN | 4712856277593 |
| Vendorcode | PR1500ERTXL2U |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 1 |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Hot-swap batterij | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 3 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 19,3 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 6,5 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 4 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RCM, RoHS, UL, VCCI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Type koeling | Actief |
| Vormfactor | Rackmontage/toren |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Warmtedissipatie | 71,7 BTU/h |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Emergency power off | ✓︎ |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 288 V |
| Ingang operation voltage (min) | 159 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,5 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1, 5k |
| Output vermogensfactor | 1 |
| Power Factor Correctie (PFC) type | Actief |
| Stroom (max.) | 10 A |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting |
| Surge energy rating | 2430 J |
| Type batterij | RBP0129 |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Vermogen | 1500 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 433 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Gewicht | 36500 gram |
| Hoogte | 86.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Serie, USB-kabel |
| Rekbevestigingspakket | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 3,05 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde ventilator | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 2 x |
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Noodstop-aansluiting (EPO) | ✓︎ |
| Output op PDU-sticks | 10 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 55,5 dB |
| Golfvorm | Zuivere sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Storing, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EMI/RFI geluidsfiltering | ✓︎ |
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4712856277593 |
| Vendorcode | PR1500ERTXL2U |
| Artikelnr | 239223 |
| Merk | CyberPower |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Volledige voedingsbescherming voor computer- en serverruimte Smart App Line-Interactive UPS met geïntegreerd batterijbeheersysteem en arbeidsfactor 1 Met deze XL-versie kunnen externe batterij-uitbreidingen op de UPS worden aangesloten om de looptijd in noodgevallen te verlengen. Eigenschappen
- -Lijn-interactieve UPS-topologie
-Energiebesparende technologie
-Actieve PFC-compatibel
-Voorzien van pure sinus
-Input connector type: IEC C14
- Uitgangen: 10x IEC C13
- Looptijd bij halve belasting: 19,3 minuten
- Looptijd bij volledige belasting: 6,5 minuten
-Nachtmodus functie
-Tool-vrije batterijvervanging
-Batterijbeheertechnologie
-Hoge uitgangsvermogensfactor
-Automatische spanningsregeling (AVR)
-Overbelasting bescherming
-Kritische / niet-kritische uitgangen (5/5)
-Snelle oplaadtechnologie
-Hot-swappable batterijen
-Externe batterij-uitbreiding (EBM)
- Overspanning en bliksembeveiliging
-EMI- en RFI-filters
-LCD-statusweergave
-USB-communicatiepoort
-Noodstop (EPO) verbinding
-PowerPanel-beheersoftware
- SNMP / HTTP-beheer op afstand (optioneel)
-Rack / torenconfiguratie
Toon meer
❮
❯
