Eaton 9SXEBM36T Extended Battery Module (EBM) 36V
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
De Eaton 9SXEBM36T Extended Battery Module (EBM) 36V is een hoogwaardige noodstroomvoorziening ontworpen om uw systeem te ondersteunen tijdens stroomstoringen. Met een capaciteit van 36V biedt deze EBM extra batterijduur, zodat uw kritieke apparatuur langer kan blijven functioneren. Het compacte ontwerp maakt installatie eenvoudig, terwijl de robuuste constructie betrouwbaarheid garandeert. Als onderdeel van de Eaton 9SX UPS-serie, is deze EBM een ideale oplossing voor het beschermen van uw essentiële systemen tegen onverwachte stroomuitval.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Eaton
Verkrijgbaar sindsDecember 2018
EAN743172091154
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
379,00
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Specificaties
Accu/Batterij
Eigenschap Waarde
Aantal batterijcellen 6
Aantal backup accu's 6
Accu Capaciteit 9, 9000 Ah
Batterijtechnologie Sealed Lead Acid (VRLA)
Hot-swap batterij✓︎
Certificaten
Kleur Product Zwart
Vormfactor Tower
Energie
Accu/Batterij voltage 36 V
Gewicht en omvang
Breedte 160 mm
Diepte 387 mm
Gewicht 19000 gram
Hoogte 252 mm
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Rekbevestigingspakket✓︎
Kenmerken
Compatibele producten 9SX 1000
Overige specificaties
Rack installatie mogelijk ✖︎
Prestatie
Overspanningsbeveiliging✓︎
Type Opbouw Dubbele conversie (online)
Product informatie
EAN743172091154
Artikelnr246642
MerkEaton
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
BlueWalker DC SecureAdapter 12V 12VA Zwart
1x