Je bent nog niet ingelogd
APC Smart-UPS SMT750IC - Noodstroomvoeding 6x C13, USB, SmartConnect, 750VA
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De APC Smart-UPS SMT750IC is een betrouwbare noodstroomvoeding met een vermogen van 750VA en 500 Watt, ontworpen voor bescherming van kritieke apparatuur. Deze UPS biedt zes C13-stopcontacten voor meerdere apparaten en is voorzien van USB-connectiviteit voor eenvoudige integratie. Met SmartConnect-technologie kunt u uw UPS op afstand bewaken en beheren. Het compacte ontwerp maakt het geschikt voor kantoor- en serveromgevingen waar betrouwbare stroombescherming essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Vermogen | 500 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,75 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| EAN | 731304340317 |
| Vendorcode | SMT750IC |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Acculevensduur (max) | 5 jaar |
| Automatische batterij test | ✓︎ |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Hot-swap batterij | ✓︎ |
| Koude start | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 3 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 15,8 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 4,6 minuten |
| Vervangings-batterij cartridge | RBC48 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, CSA, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, UL 1778, VDE, REACH, PEP, EOLI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Efficientie | 98 procent |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 302 V |
| Ingang operation voltage (min) | 151 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,75 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 75k |
| Surge energy rating | 540 J |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Vermogen | 500 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 138 mm |
| Diepte | 358 mm |
| Gewicht | 13200 gram |
| Hoogte | 157 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,83 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| Number of output IEC jumpers | 2 |
| Output op PDU-sticks | 6 AC-uitgang(en) |
| SmartSlot | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto-herstart | ✓︎ |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerskaart inbegrepen | ✖︎ |
| Meegeleverde software | PowerChute Serial Edition |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 639, 93 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304340317 |
| Vendorcode | SMT750IC |
| Artikelnr | 249062 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
