Je bent nog niet ingelogd
APC SRV1KRI UPS Dubbele conversie (online) 1000 VA 800 W 3 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De APC SRV1KRI is een professionele noodstroomvoorziening met dubbele conversie (online) technologie. Het apparaat levert een vermogen van 800 Watt bij een capaciteit van 1 kVA en beschikt over 3 AC-uitgangspoorten. Deze UPS biedt continue bescherming tegen stroomonderbrekingen en spanningsvariaties, ideaal voor kritieke zakelijke toepassingen. Het systeem zorgt voor ononderbroken stroomvoorziening met automatische omschakeling wanneer nodig. Geschikt voor kleine tot middelgrote serveromgevingen en kantoorapplicaties die betrouwbare energiebescherming vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Vermogen | 800 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2019 |
| EAN | 731304341666 |
| Vendorcode | SRV1KRI |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische batterij test | ✓︎ |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, IEC 62040-1-1, IEC 62040-1-2 REACH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Rackmontage |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Crest factor | 3:1 |
| Efficientie | 88 procent |
| Emergency power off | ✖︎ |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 280 V |
| Ingang operation voltage (min) | 160 V |
| Input vermogensfactor | 0, 95 |
| Nominale Uitgangsspanning | 220-240, 230 V |
| Nominale input voltage | 230 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 1 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1k |
| Output vermogensfactor | 0, 8 |
| Output voltage THD | 3 procent |
| Surge energy rating | 600 J |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Uitgangsspanningsregeling | 1 procent |
| Vermogen | 800 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 437 mm |
| Diepte | 312 mm |
| Gewicht | 11000 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Onderhoudsvrij - geen olie nodig | ✓︎ |
| Software-cd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Contactdoos circuitonderbreker | ✓︎ |
| Output op PDU-sticks | 3 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| SmartSlot | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| Auto-herstart | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 50 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Storing, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Dubbele conversie (online) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ECO mode | ✓︎ |
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304341666 |
| Vendorcode | SRV1KRI |
| Artikelnr | 259417 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯