Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker VI 2000 CW UPS Line-Interactive 2000 VA 1400 W 8 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De BlueWalker VI 2000 CW is een line-interactive noodstroomvoorziening met een capaciteit van 2 kVA en een vermogen van 1400 Watt. Dit compact model biedt bescherming voor uw kritieke apparatuur tegen stroomuitval en spanningsschommelingen. Met 8 AC-uitgangen beschikt het systeem over voldoende aansluitpunten voor meerdere apparaten. De line-interactive technologie zorgt voor efficiënte energiebeheer en maakt dit UPS-systeem geschikt voor kantoor-, netwerkserver- en andere zakelijke toepassingen die ononderbroken voeding vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 1400 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2019 |
| EAN | 4260074981612 |
| Vendorcode | 10121104 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 4 |
| Accu Capaciteit | 7, 7000 Ah |
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 12, 12,5, 5 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 3,9 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 10 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | Batterijvervanging, Storing |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Crest factor | 3:1 |
| Efficientie | 96 procent |
| Efficiëntie (On-line modus) | 88 procent |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 290 V |
| Ingang operation voltage (min) | 162 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 2k |
| Stroom (max.) | 1,4 A |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 208 V |
| Uitgangsfrequentieregeling | ±1 Hz |
| Vermogen | 1400 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 145 mm |
| Diepte | 455 mm |
| Gewicht | 20100 gram |
| Hoogte | 145 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Laadstroom | 1,4 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Noodstop-aansluiting (EPO) | ✓︎ |
| Output op PDU-sticks | 8 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Power factor | 0, 7 |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074981612 |
| Vendorcode | 10121104 |
| Artikelnr | 259606 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯