Je bent nog niet ingelogd
APC Easy SMV UPS Line-Interactive 1000 VA 700 W 6 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De APC Easy SMV is een line-interactive UPS-systeem met 1000 VA vermogen en 700 Watt output. Dit noodstroomvoorzieningssysteem beschikt over 6 AC-uitgangen voor betrouwbare stroomvoorziening van uw kritieke apparatuur. Met zijn compacte ontwerp en lijninteractieve technologie biedt de Easy SMV efficiënte bescherming tegen stroomuitval, spanningsfluctuaties en andere netproblemen. Het systeem is geschikt voor kantoren, kleine servers en netwerkinfrastructuur waarbij ononderbroken stroomvoorziening essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Vermogen | 700 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
| EAN | 731304346524 |
| Vendorcode | SMV1000CAI |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Acculevensduur (max) | 5 jaar |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Koude start | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 2 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Crest factor | 3:1 |
| Efficientie | 97,9 procent |
| Frequentie | 45/65 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 295 V |
| Ingang operation voltage (min) | 160 V |
| Nominale Uitgangsspanning | 220-240, 230 V |
| Nominale input voltage | 230 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 1 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1k |
| Vermogen | 700 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijbreedte | 27,2 cm |
| Batterijdiepte | 50,8 cm |
| Batterijhoogte | 33,9 cm |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 410 mm |
| Gewicht | 13600 gram |
| Gewicht batterij | 16,6 kg |
| Hoogte | 220 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Output op PDU-sticks | 6 AC-uitgang(en) |
| SmartSlot | ✖︎ |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerskaart inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304346524 |
| Vendorcode | SMV1000CAI |
| Artikelnr | 266507 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
