Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker 3000 CW UPS Line-Interactive 30000 VA 2100 W
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
De BlueWalker PowerWalker 3000 CW is een line-interactive noodstroomvoorziening met een capaciteit van 3000 VA en 2100 Watt vermogen. Dit model biedt betrouwbare stroombeveiliging voor kritieke apparatuur zoals servers, netwerkapparatuur en computerinstallaties. Met zijn line-interactive technologie stabiliseert het apparaat spanningsfluctuaties zonder de batterij in te schakelen, wat energieverbruik en slijtage minimaliseert. De 3000 VA capaciteit maakt het geschikt voor middelgrote tot grotere installatieomgevingen die continue stroomtoevoer nodig hebben. Dit is een professionele oplossing voor bedrijven die downtime willen voorkomen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 2100 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 3000 VA |
| Verkrijgbaar sinds | September 2019 |
| EAN | 4260074982053 |
| Vendorcode | 10121133 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 4 |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 9 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 2,3 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 6 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficientie | 90 procent |
| Efficiëntie (On-line modus) | 96 procent |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 290 V |
| Ingang operation voltage (min) | 162 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 3000 VA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 3k |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 208 V |
| Uitgangsspanningsregeling | +1.5 - 1.5 procent |
| Vermogen | 2100 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 145 mm |
| Diepte | 455 mm |
| Gewicht | 2300 gram |
| Hoogte | 220 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schuko-out | 3 x |
| Noodstop-aansluiting (EPO) | ✓︎ |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | C20 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Stekker | C20 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074982053 |
| Vendorcode | 10121133 |
| Artikelnr | 274300 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
❮
❯
