Je bent nog niet ingelogd
Eaton 3S450D UPS 450 VA 270 W 6 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
1x
De Eaton 3S450D is een compacte noodstroomvoorziening met een capaciteit van 450 VA en 270 Watt vermogen. Dit apparaat beschikt over 6 AC-uitgangen, waardoor meerdere apparaten gelijktijdig kunnen worden beveiligd tegen stroomuitval. De UPS biedt kortstondig vermogen om belangrijke apparaten zoals computers, modems en andere elektronische apparatuur veilig af te sluiten. Dankzij zijn compacte formaat is de Eaton 3S450D ideaal voor kleinere kantooromgevingen en thuiswerkplekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eaton |
| Vermogen | 270 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,45 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 743172101747 |
| Vendorcode | 3S450D |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische batterij test | ✓︎ |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Hot-swap batterij | ✖︎ |
| Koude start | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE/EAC/Ukr/Cm/CB report |
| Veiligheid | IEC 62040-1; IEC 62040-2 C2; IEC 62040-3; IEC 62040-4; IEC 61643-11 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 284 V |
| Ingang operation voltage (min) | 161 V |
| Nominale input voltage | 230 V |
| Output frequentie | 50 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,45 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 45k |
| Stroom (max.) | 10 A |
| Stroomspanning bescherming | Overontlading |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Vermogen | 270 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 325 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 2900 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 6 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | Type F |
| USB-poort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Stand-by (Offline) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 743172101747 |
| Vendorcode | 3S450D |
| Artikelnr | 279619 |
| Merk | Eaton |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten