Je bent nog niet ingelogd
Eaton 3S550I UPS 550 VA 330 W 8 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
De Eaton 3S550I is een compacte noodstroomvoorziening met een vermogen van 550 VA en 330 Watt. Dit apparaat biedt bescherming voor uw kritieke elektronische apparatuur tegen stroomstoringen en spanningspieken. Met 8 AC-uitgangen kunt u meerdere apparaten tegelijkertijd aansluiten. De 3S550I is ideaal voor kleine kantoren, werkstations en thuisgebruik waar betrouwbare noodstroom vereist is. Het compacte ontwerp maakt het eenvoudig in kasten of onder bureaus te plaatsen voor bescherming van essentiële apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eaton |
| Vermogen | 330 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,55 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 743172101815 |
| Vendorcode | 3S550I |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische batterij test | ✓︎ |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Hot-swap batterij | ✖︎ |
| Koude start | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE/EAC/Ukr/Cm/CB report |
| Veiligheid | IEC 62040-1; IEC 62040-2 C2; IEC 62040-3; IEC 62040-4; IEC 61643-11 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 284 V |
| Ingang operation voltage (min) | 161 V |
| Nominale input voltage | 230 V |
| Output frequentie | 50 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,55 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 55k |
| Stroom (max.) | 10 A |
| Stroomspanning bescherming | Overontlading |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V |
| Vermogen | 330 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 325 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 3200 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Output op PDU-sticks | 8 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Stand-by (Offline) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 743172101815 |
| Vendorcode | 3S550I |
| Artikelnr | 279623 |
| Merk | Eaton |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten