Je bent nog niet ingelogd
CyberPower OR1000ERM1U UPS
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
1x
De CyberPower OR1000ERM1U is een compacte noodstroomvoorziening uit de voedingsgroep, speciaal ontworpen voor professionele netwerkomgevingen. Met een capaciteit van 1 kVA en 600 Watt vermogen biedt dit apparaat betrouwbare back-upstroom voor kritieke systemen. Het model is geschikt voor 19-inch rackinstallatie in serverkasten en data centers. De OR1000ERM1U zorgt voor ononderbroken stroomtoevoer tijdens stroomonderbrekingen en spanningsfluctuaties, waardoor downtime wordt geminimaliseerd en gegevensveiligheid wordt gewaarborgd.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CyberPower |
| Vermogen | 600 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
| EAN | 4712856274301 |
| Vendorcode | OR1000ERM1U |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 1 |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Hot-swap batterij | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 14 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 3,5 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 4 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, EAC, RCM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| LED Indicatoren | Ingeschakeld |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Vormfactor | Rackmontage |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 271 V |
| Ingang operation voltage (min) | 165 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 1 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1k |
| Stroom (max.) | 10 A |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting |
| Surge energy rating | 810 J |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Vermogen | 600 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 433 mm |
| Diepte | 389 mm |
| Gewicht | 13700 gram |
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,83 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| Modem (RJ-11) poort | 1 |
| Output op PDU-sticks | 6 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Storing, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EMI/RFI geluidsfiltering | ✓︎ |
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Power factor | 0, 6 |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4712856274301 |
| Vendorcode | OR1000ERM1U |
| Artikelnr | 292049 |
| Merk | CyberPower |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Betrouwbare UPS voor het beschermen van netwerkapparatuur Compacte, energiezuinige interactieve UPS voor rackmontage voor VOIP- en netwerkoplossingen CyberPower OR1000ERM1U zorgt voor stroomvoorziening voor rack-pcs, NAS en netwerkhardware. Het wordt meestal gebruikt op kantoor en in de netwerkinfrastructuur. De geringe hoogte en diepte maken ruimtebesparende integratie in 19 "-omgevingen mogelijk. De UPS heeft een LC-display dat informatie geeft zoals het ingangs- en uitgangsspanningsniveau, de belasting en batterijstatus en de levensduur van de batterij. De UPS maakt hot-swapping van de Batterij, wat betekent dat gebruikers normaal batterijonderhoud kunnen uitvoeren zonder de aangesloten apparaten te onderbreken.De gratis beheersoftware PowerPanel Business, die kan worden gedownload, communiceert automatisch met de computer via de USB-interface of een optionele netwerkkaart en schakelt het systeem veilig uit in geval van stroomuitval gebruikers kunnen ook het uitvoeren van de geplande buitengebruikstelling en zelfdiagnose, monitoren het energieverbruik waarden en geeft de geschatte autonomie tijd Features.:
- -Lijn-interactieve UPS-topologie
-Energiebesparende technologie
-Gesimuleerde sinusgolfuitgang
-Automatische spanningsregeling (AVR)
-Bescherming tegen overbelasting
-Hete verwisselbare batterijen
- Overspanningsbeveiliging en bliksembeveiliging
-EMI- en RFI-filters
-Telefoon / fax / modem / DSL / netwerkbeveiliging
-LCD-statusweergave
-USB-communicatiepoort
-PowerPanel-beheersoftware
-SNMP / HTTP-beheer op afstand (optioneel)
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
