Je bent nog niet ingelogd
CyberPower VP1600EILCD UPS Line-interactive 1600 VA 960 W 8 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
2x
De CyberPower VP1600EILCD is een line-interactive UPS-systeem met een vermogen van 1600 VA en 960 W uitgangsvermogen. Dit model beschikt over 8 AC-uitgangen, waardoor het ideaal is voor het beschermen van meerdere apparaten tegen stroomuitval en spanningsfluctuaties. De line-interactive technologie zorgt voor efficiënte energiebeheer en schnelle omschakeling naar batterijvoeding bij stroomonderbreking. Dit UPS-systeem is geschikt voor thuiskantoren, kleine kantooromgevingen en andere toepassingen waar betrouwbare noodstroomvoorziening essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CyberPower |
| Vermogen | 960 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,6 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
| EAN | 4712856274929 |
| Vendorcode | VP1600EILCD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 11 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 2 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 4 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, EAC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | Ingeschakeld |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 295 V |
| Ingang operation voltage (min) | 167 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,6 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1, 6k |
| Stroom (max.) | 6,96 A |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting |
| Surge energy rating | 450 J |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Vermogen | 960 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 260 mm |
| Gewicht | 10400 gram |
| Hoogte | 227 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| Modem (RJ-11) poort | 1 |
| Output op PDU-sticks | 8 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Storing, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EMI/RFI geluidsfiltering | ✓︎ |
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Golf protectie functies | Netwerk, Telefoon |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4712856274929 |
| Vendorcode | VP1600EILCD |
| Artikelnr | 294696 |
| Merk | CyberPower |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯