Je bent nog niet ingelogd
APC BX2200MI-GR
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
13x
De APC BX2200MI-GR is een betrouwbare noodstroomvoorziening uit de voedingencategorie, ontworpen voor bescherming van kritieke apparatuur. Met een capaciteit van 2,2 kVA en 1200 Watt biedt deze unit voldoende vermogen voor computers, servers en netwerkinfrastructuur. Het compacte formaat maakt het geschikt voor kantoor- en industriële omgevingen. De uitrusting stelt gebruikers in staat om werkzaamheden voort te zetten tijdens stroomonderbrekingen en biedt tijd voor veilig afsluiten van systemen en gegevensbescherming.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Vermogen | 1200 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 2,2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
| EAN | 731304410881 |
| Vendorcode | BX2200MI-GR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Acculevensduur (max) | 2 jaar |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 8,5 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 1 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 6 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Compact |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 140 V |
| Input vermogensfactor | 0, 54 |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 2,2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 2, 2k |
| Surge energy rating | 273 J |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Uitgangsfrequentieregeling | 0.5 Hz |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Vermogen | 1200 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Gewicht | 12300 gram |
| Hoogte | 190 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| SmartSlot | ✖︎ |
| Stopcontacttypes | Type F |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij laag batterijniveau |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Stekker | Type F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerskaart inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304410881 |
| Vendorcode | BX2200MI-GR |
| Artikelnr | 295160 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯