Je bent nog niet ingelogd
APC BVX900LI-GR UPS Line-interactive 900 VA 480 W 2 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
1x
De APC BVX900LI-GR is een line-interactive UPS-systeem met een vermogen van 900 VA en 480 Watt output. Dit noodstroomvoorzieningssysteem biedt betrouwbare bescherming voor uw IT-apparatuur en elektronische systemen. Met twee AC-uitgangen kunt u meerdere apparaten aansluiten. Het compacte ontwerp maakt het geschikt voor kantoor- en serveromgevingen waar ruimte beperkt is. Het line-interactive systeem zorgt voor effectieve spanningsregeling en batterijbackup bij stroomuitval.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Vermogen | 480 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,9 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
| EAN | 731304404590 |
| Vendorcode | BVX900LI-GR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Acculevensduur (max) | 2 jaar |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Koude start | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 6 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CB, CE, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Compact |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 280 V |
| Ingang operation voltage (min) | 170 V |
| Input vermogensfactor | 0, 53 |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,9 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 9k |
| Surge energy rating | 273 J |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Uitgangsfrequentieregeling | 0.5 Hz |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Vermogen | 480 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 355 mm |
| Gewicht | 6000 gram |
| Hoogte | 160 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 2 AC-uitgang(en) |
| SmartSlot | ✖︎ |
| Stopcontacttypes | Type F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Batterijvervanging, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Stekker | Type F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerskaart inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304404590 |
| Vendorcode | BVX900LI-GR |
| Artikelnr | 295774 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯