Je bent nog niet ingelogd
APC Back-UPS BVX2200LI-GR Noodstroomvoeding - 2200VA, 4x stopcontact
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
9x
De APC Back-UPS BVX2200LI-GR is een noodstroomvoeding uit de categorie Noodstroomvoorzieningen. Dit model biedt een capaciteit van 2,2 kVA met een vermogen van 1200 Watt en is voorzien van 4 stopcontacten. De Back-UPS zorgt voor ononderbroken stroomtoevoer bij stroomuitval en beschermt uw apparatuur tegen spanningspogingen. Dit compacte model is geschikt voor thuisgebruik en kleinere kantooromgevingen waar betrouwbare back-upstroom essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Vermogen | 1200 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 2,2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
| EAN | 731304404620 |
| Vendorcode | BVX2200LI-GR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Acculevensduur (max) | 3 jaar |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Batterijtechnologie | Lood-zuur |
| Koude start | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 6 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 24 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 140 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 2,2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 2, 2k |
| Surge energy rating | 273 J |
| Vermogen | 1200 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Gewicht | 12200 gram |
| Hoogte | 190 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| SmartSlot | ✖︎ |
| Stopcontacttypes | Type F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Golfvorm | Sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Stekker | Type F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerskaart inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304404620 |
| Vendorcode | BVX2200LI-GR |
| Artikelnr | 297006 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯