Je bent nog niet ingelogd
CyberPower UT850EG UPS Line-interactive 0,85 kVA 425 W 3 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De CyberPower UT850EG is een line-interactive noodstroomvoorziening (UPS) met een vermogen van 0,85 kVA en 425 Watt output. Dit compacte model biedt bescherming tegen stroomuitval en spanningsschommelingen voor uw elektronische apparatuur. Met drie AC-uitgangen kunt u meerdere apparaten tegelijk aansluiten. De line-interactive technologie zorgt voor automatische spanningsregeling, waardoor uw apparaten optimaal beschermd worden tegen ongewenste spanningsvariaties. Dit model is geschikt voor kantoor- en thuisgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CyberPower |
| Vermogen | 425 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,85 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
| EAN | 4712856273304 |
| Vendorcode | UT850EG |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Oplaadtijd | 6 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 4 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Warmtedissipatie | 27 BTU/h |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 290 V |
| Ingang operation voltage (min) | 165 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,85 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 85k |
| Stroom (max.) | 5,21 A |
| Stroomspanning bescherming | Overspanning, Overbelasting |
| Surge energy rating | 150 J |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Vermogen | 425 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 84 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Gewicht | 4200 gram |
| Hoogte | 174 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 2 x |
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | Type F |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Storing, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EMI/RFI geluidsfiltering | ✓︎ |
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4712856273304 |
| Vendorcode | UT850EG |
| Artikelnr | 925590 |
| Merk | CyberPower |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯