Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker VI 650SE LCD USV
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De PowerWalker VI 650SE LCD USV is een noodstroomvoorziening met een vermogen van 0,65 kVA en 360 Watt uitgangspower. Dit model is ontworpen om kritieke apparatuur beschermd te houden bij stroomuitval. Met een LCD-display kunt u de status en parameters real-time monitoren. De compact uitvoering maakt deze USV geschikt voor kantoor- en computeromgevingen waar betrouwbare stroomvoorziening essentieel is. Het apparaat biedt bescherming tegen spanningsfluctuaties en zorgt voor voldoende tijd om gegevens op te slaan en apparatuur netjes af te sluiten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 360 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,65 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2015 |
| EAN | 4260074976472 |
| Vendorcode | 101200091 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 1 |
| Accu Capaciteit | 7, 7000 Ah |
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 6 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 0,1 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Type koeling | Passief |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficientie | 95 procent |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 280 V |
| Ingang operation voltage (min) | 170 V |
| Nominale Uitgangsspanning | 220-240, 230 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,65 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 65k |
| Output vermogensfactor | 0, 55 |
| Uitgangsfrequentieregeling | 1 Hz |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Vermogen | 360 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 290 mm |
| Gewicht | 4400 gram |
| Hoogte | 143 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Ondersteunings-cd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Laadstroom | 1,2 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack installatie mogelijk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schuko-out | 2 x |
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Modem (RJ-11) poort | 2 |
| Output op PDU-sticks | 2 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | Type F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Golf protectie functies | Faxen, Modem, Telefoon |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | WinPower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074976472 |
| Vendorcode | 101200091 |
| Artikelnr | 928691 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
