Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker VI 850SE LCD USV
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De PowerWalker VI 850SE LCD USV is een noodstroomvoorziening uit de categorie voedingen die bescherming biedt tegen stroomonderbrekingen. Dit model heeft een vermogen van 480 Watt en een schijnbaar vermogen van 0,85 kVA. Met zijn compacte afmetingen is deze USV geschikt voor thuisgebruik en kleine kantooromgevingen. Het apparaat helpt bij het waarborgen van continuïteit voor uw elektronische apparaten en systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 480 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,85 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2015 |
| EAN | 4260074976489 |
| Vendorcode | 10120092 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 1 |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 6 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 0,1 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Type koeling | Passief |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficientie | 95 procent |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 280 V |
| Ingang operation voltage (min) | 170 V |
| Nominale Uitgangsspanning | 220-240, 230 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,85 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 85k |
| Output vermogensfactor | 0, 56 |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting |
| Uitgangsfrequentieregeling | 1 Hz |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Vermogen | 480 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 290 mm |
| Gewicht | 5000 gram |
| Hoogte | 143 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Ondersteunings-cd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Laadstroom | 1,2 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schuko-out | 2 x |
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Modem (RJ-11) poort | 2 |
| Output op PDU-sticks | 2 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | Type F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Golf protectie functies | Faxen, Modem, Telefoon |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | WinPower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074976489 |
| Vendorcode | 10120092 |
| Artikelnr | 928692 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
PowerWalker VI 850 SHL IEC UPS
De PowerWalker VI-serie bestaat uit intelligente en compacte lijninteractieve UPS-systemen (Uninterruptible Power Supply) die uw computer of gevoelige elektrische apparatuur beschermen tegen stroomuitval, inclusief een complete stroomstoring. # De 850 SHL IEC UPS zit boordevol functies om de aangesloten apparaten langer en betrouwbaarder te laten werken.
Kenmerken:
850VA / 480W Lijn Interactieve UPS C14-ingang, 4x IEC C13-uitgangen USB-poort voor bewakingsautonomie : 6 min. Minder dan de helft geladen Compact torenontwerp met LCD voor statusweergave Uitgerust met geïntegreerde Boost en Buck AVR-functie DC-koudstartfunctie Groene stroomfunctie voor energiebesparende werking Automatische herstart in AC-terugval Met AC-overbelastingsbeveiliging Geïntegreerde HID-driver
De PowerWalker VI-serie bestaat uit intelligente en compacte lijninteractieve UPS-systemen (Uninterruptible Power Supply) die uw computer of gevoelige elektrische apparatuur beschermen tegen stroomuitval, inclusief een complete stroomstoring. # De 850 SHL IEC UPS zit boordevol functies om de aangesloten apparaten langer en betrouwbaarder te laten werken.
Kenmerken:
850VA / 480W Lijn Interactieve UPS C14-ingang, 4x IEC C13-uitgangen USB-poort voor bewakingsautonomie : 6 min. Minder dan de helft geladen Compact torenontwerp met LCD voor statusweergave Uitgerust met geïntegreerde Boost en Buck AVR-functie DC-koudstartfunctie Groene stroomfunctie voor energiebesparende werking Automatische herstart in AC-terugval Met AC-overbelastingsbeveiliging Geïntegreerde HID-driver
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
