Je bent nog niet ingelogd
APC BX500MI
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (vrijdag)
❮
❯
5x
De APC BX500MI is een noodstroomvoorziening uit de BX-serie die bedoeld is voor bescherming van computers en randapparatuur. Met een vermogen van 300 Watt en een capaciteit van 0,5 kVA biedt dit apparaat betrouwbare backup-stroomvoorziening. De UPS beschermt uw systemen tegen stroomuitval en spanningspieken, zodat u tijd hebt om uw apparaten veilig af te sluiten. Dit compacte model is geschikt voor kleinere werkstations en thuiswerkplekken die onderbreking van hun werkzaamheden willen voorkomen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Vermogen | 300 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,5 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 731304435648 |
| Vendorcode | BX500MI |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Acculevensduur (max) | 5 jaar |
| Automatische batterij test | ✓︎ |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, EAC, EN/IEC 62040-1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | Batterijvervanging |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficientie | 96,1 procent |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 140 V |
| Input vermogensfactor | 0, 63 |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,5 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 5k |
| Surge energy rating | 273 J |
| Vermogen | 300 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 98 mm |
| Diepte | 310 mm |
| Gewicht | 4200 gram |
| Hoogte | 138 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 2 x |
| Number of output IEC jumpers | 1 |
| Output op PDU-sticks | 3 AC-uitgang(en) |
| SmartSlot | ✖︎ |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Alarm bij laag batterijniveau |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerskaart inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304435648 |
| Vendorcode | BX500MI |
| Artikelnr | 928705 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯