Je bent nog niet ingelogd
CyberPower UT1500EG UPS Line-interactive 1,5 kVA 900 W 4 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 dagen (zaterdag)
❮
❯
4x
De CyberPower UT1500EG is een line-interactive noodstroomvoorziening met een capaciteit van 1,5 kVA en een vermogen van 900 Watt. Dit model beschikt over vier AC-uitgangen voor het aansluiten van kritieke apparatuur. De UPS biedt bescherming tegen stroomonderbrekingen en spanningsfluctuaties, waardoor uw elektronische apparaten continu kunnen blijven werken. Dit apparaat is geschikt voor kleine kantooromgevingen en thuisgebruik waar betrouwbare energievoorziening essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CyberPower |
| Vermogen | 900 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,5 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
| EAN | 4711027790930 |
| Vendorcode | UT1500EG |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 4 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Type koeling | Actief |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Warmtedissipatie | 34,1 BTU/h |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 295 V |
| Ingang operation voltage (min) | 167 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,5 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1, 5k |
| Stroom (max.) | 6,52 A |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting |
| Surge energy rating | 150 J |
| Type stroombron | AC |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Vermogen | 900 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 148 mm |
| Diepte | 298 mm |
| Gewicht | 9100 gram |
| Hoogte | 178 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Laadstroom | 2,1 A |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 2 x |
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | Type F |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type A/USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 50 dB |
| Golfvorm | Pseudo sine |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Storing, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EMI/RFI geluidsfiltering | ✓︎ |
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Golf protectie functies | Modem, Netwerk, Telefoon |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711027790930 |
| Vendorcode | UT1500EG |
| Artikelnr | 946677 |
| Merk | CyberPower |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯