Je bent nog niet ingelogd
Eaton 5P850IRG2 UPS Line-interactive 0,85 kVA 680 W 4 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De Eaton 5P850IRG2 is een line-interactive UPS-systeem dat een vermogen van 680 Watt en 0,85 kVA levert. Dit compacte noodstroomvoorzieningen-apparaat is voorzien van 4 AC-uitgangen en biedt betrouwbare backup-stroomvoorziening voor uw kritische apparatuur. Met zijn efficiënte technologie is het ontworpen voor kantoor- en kleine zakelijke omgevingen waar ononderbroken voeding essentieel is. Het systeem helpt bij het voorkomen van gegevensverlies en apparatuurschade tijdens stroomstoringen, waardoor bedrijfscontinuïteit wordt ondersteund.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eaton |
| Vermogen | 680 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,85 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 3553340710308 |
| Vendorcode | 5P850IRG2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 4 |
| Accu Capaciteit | 7, 7000 Ah |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 UL 1778 CSA-C22.2 CE UKCA Cm Ukr KCC cTUVus BIS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Warmtedissipatie | 307 BTU/h |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 6 V |
| Efficientie | 98 procent |
| Frequentie | 47/70 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 294 V |
| Ingang operation voltage (min) | 150 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,85 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 85k |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Vermogen | 680 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 438 mm |
| Diepte | 509 mm |
| Gewicht | 13700 gram |
| Hoogte | 43.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3553340710308 |
| Vendorcode | 5P850IRG2 |
| Artikelnr | 967355 |
| Merk | Eaton |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯