Je bent nog niet ingelogd
Eaton 5P850IG2 UPS Line-interactive 680 W 6 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Eaton 5P850IG2 is een line-interactive noodstroomvoorziening uit de 5P-serie met een vermogen van 680 Watt. Dit model biedt betrouwbare bescherming tegen stroomuitval en spanningsfunctuaties dankzij zijn intelligente technologie. Met 6 AC-uitgangen beschikt u over voldoende aansluitpunten voor het beveiligen van meerdere apparaten tegelijkertijd. De compacte uitvoering maakt deze UPS geschikt voor kantoren en kleine serveromgevingen. Het apparaat helpt bij het veilig afsluitingen van systemen bij stroomuitval.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eaton |
| Vermogen | 680 Watt |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 3553340710261 |
| Vendorcode | 5P850IG2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 2 |
| Accu Capaciteit | 7, 7000 Ah |
| Batterijtechnologie | Lood-zuur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Elektromagnetische compatibiliteit (EMC), Laagspanningsrichtlijn (LVD), RoHS, WEEE |
| Certificering | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 UL 1778 CSA-C22.2 CE UKCA Cm Ukr KCC cTUVus BIS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficientie | 98 procent |
| Frequentie | 47/70 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 294 V |
| Ingang operation voltage (min) | 160 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Output vermogensfactor | 0, 8 |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Vermogen | 680 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 345 mm |
| Gewicht | 10200 gram |
| Hoogte | 233 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Rekbevestigingspakket | ✖︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische uitschakeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 6 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3553340710261 |
| Vendorcode | 5P850IG2 |
| Artikelnr | 970215 |
| Merk | Eaton |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
❮
❯