Je bent nog niet ingelogd
LevelOne -2103 UPS Dubbele conversie (online) 3 kVA 3000 W 8 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
De LevelOne -2103 UPS Dubbele conversie biedt betrouwbare noodstroomvoorziening met een vermogen van 3 kVA en 3000 Watt. Dit online UPS-systeem beschikt over 8 AC-uitgangen, waardoor het geschikt is voor het beschermen van meerdere apparaten tegelijkertijd. Met dubbele conversietechnologie zorgt de UPS voor continue stroomvoorziening bij netuitval. Het apparaat is ideaal voor bedrijfsomgevingen waar ononderbroken stroomtoevoer essentieel is voor kritieke apparatuur en systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Level One |
| Vermogen | 3000 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 3 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 4015867235034 |
| Vendorcode | UPS-2103 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 6 |
| Accu Capaciteit | 9000 Ah |
| Batterijcapaciteit (wattuur) | 108 Wh |
| Batterijtechnologie | Lood-zuur |
| Oplaadtijd | 3 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Rackmontage/toren |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 72 V |
| Emergency power off | ✓︎ |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 160 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 3 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 3k |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 200 V |
| Vermogen | 3000 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 438 mm |
| Gewicht | 26300 gram |
| Hoogte | 85.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel, USB-kabel |
| Rekbevestigingspakket | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 2 x |
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Noodstop-aansluiting (EPO) | ✓︎ |
| Output op PDU-sticks | 8 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Stopcontacttypes | C13 stekker, C19 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Storing, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Dubbele conversie (online) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Power factor | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867235034 |
| Vendorcode | UPS-2103 |
| Artikelnr | 972397 |
| Merk | Level One |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯