Je bent nog niet ingelogd
APC APCRBC175 UPS-accu Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 9 Ah
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De APC APCRBC175 is een Sealed Lead Acid (VRLA) UPS-accu met een spanning van 12 V en een capaciteit van 9000 mAh. Deze betrouwbare lood-zuurcel is ontworpen voor gebruik in UPS-systemen en biedt stabiele stroomvoorziening bij stroomuitval. Met zijn compacte formaat en robuuste constructie is deze accu geschikt voor diverse voedingstoepassingen. De VRLA-technologie zorgt voor onderhoudsarme werking zonder noodzaak voor regelmatige controle van vloeistofniveaus.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Batterij formaat | Lood-zuur |
| Accu/batterij voltage | 12 V |
| Batterij capaciteit | 9000 mAh |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 731304427193 |
| Vendorcode | APCRBC175 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal inbegrepen batterijen | 1 stuk(s) |
| Batterij capaciteit | 9000 mAh |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Batterij formaat | Lood-zuur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/batterij voltage | 12 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 99 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Gewicht | 2.68 kg |
| Hoogte | 151 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pakketgewicht | 18 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zonder zware metalen | Hg (kwik) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Kwik |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304427193 |
| Vendorcode | APCRBC175 |
| Artikelnr | 956185 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯