Je bent nog niet ingelogd
ASRock B550M-ITX/ac moederbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
98x
Het ASRock B550M-ITX/ac moederbord is een compact Mini-ITX-model voor AMD Socket AM4-processors met de B550-chipset. Dit moederbord biedt ondersteuning voor tot 64 GB geheugen via 2 DIMM-slots en beschikt over 1 PCI-E 4.0 x16-aansluiting voor snelle grafische kaarten. Met 1 M.2-slot kun je snelle NVMe-SSD's aansluiten. Daarnaast zijn er RGB- en ARGB-aansluitingen aanwezig voor aangepaste verlichting. Door het Mini-ITX-formaat is het ideaal voor compacte bouwplannen zonder concessies op functionaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Socket | AM4 |
| Chipset | AMD B550 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Max. Geheugen | 64 GB |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal eSATA-poorten | 0 |
| Aantal IEEE 1394-/Firewire-poorten | 0 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| PS/2 poorten | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC887 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR4 |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 70 mm, 170 mm |
| Breedte | 170 mm |
| Gewicht | 465 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter | Radeon Vega |
| Grafische adapter-familie | AMD |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Aantal Parallel ATA aansluitingen | 0 |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| RGB LED-aansluitrail | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 3 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek RTL8111H |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Poorten | 4 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 1 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD B550 |
| DirectX versie | 12.0 |
| HDCP | ✓︎ |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Socket | AM4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710483931727 |
| Vendorcode | 90-MXBDH0-A0UAYZ |
| Artikelnr | 287617 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯





