Je bent nog niet ingelogd
HP USB-C to RJ45 Adapter G2 interfacekaart/-adapter RJ-45
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
De HP USB-C to RJ45 Adapter G2 is een praktische netwerkadapter die een USB Type-C aansluiting omzet naar een RJ45 ethernetconnectie. Met een compacte kabellengte van 0.10 meter biedt dit apparaat flexibiliteit voor mobiele werkstations en laptops zonder USB Type-C poorten. De adapter ondersteunt snelle netwerkverbindingen en is geschikt voor gebruikers die een betrouwbare bedrade internetconnectie nodig hebben. Ideaal voor kantoor, onderweg of thuiswerken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Kabellengte | 0.10 m |
| USB aansluiting | USB Type-C |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
| EAN | 196188549902 |
| Vendorcode | 4Z527AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 20.6 mm |
| Gewicht | 20 gram |
| Hoogte | 16.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele producten | Compatibel met pc's met een beschikbare USB-C-poort. |
| Kabellengte | 0.10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| USB aansluiting | USB Type-C |
| Interface | Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 196188549902 |
| Vendorcode | 4Z527AA |
| Artikelnr | 1068735 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯