Je bent nog niet ingelogd
Synology M2D20 M.2 SSD-adapterkaart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
6x
De Synology M2D20 M.2 SSD-adapterkaart is een uitbreidingskaart ontworpen voor het installeren van M.2 SSD's in compatibele Synology-systemen. Met twee M.2-slots biedt deze kaart flexibiliteit voor opslaguitbreiding. De kaart maakt gebruik van PCI Express 3.0-verbinding voor optimale gegevensoverdrachtsnelheden. Deze adapterkaart is geschikt voor gebruikers die hun opslagcapaciteit willen vergroten met moderne M.2 SSD-technologie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express versie | PCI-E 3.0 |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2020 |
| EAN | 4711174723904 |
| Vendorcode | M2D20 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 181,9 mm |
| Diepte | 15.8 mm |
| Hoogte | 71,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hostinterface | PCIe |
| Output interface | PCIe |
| Uitbreidingskaart vormfactor | Volledige hoogte / Laag profiel |
| PCI Express versie | PCI-E 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711174723904 |
| Vendorcode | M2D20 |
| Artikelnr | 1114537 |
| Merk | Synology |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
