Je bent nog niet ingelogd
Conceptronic EMRICK05BS interfacekaart/-adapter
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
5x
De Conceptronic EMRICK05BS is een M.2 uitbreidingskaart die via PCI-E 3.0 aansluiting aan uw computer verbonden wordt. Met één M.2 slot kunt u eenvoudig een M.2 SSD aan uw systeem toevoegen of vervangen. Deze interfacekaart biedt een praktische oplossing voor het uitbreiden van uw opslagcapaciteit. De kaart is geschikt voor computers met beschikbare PCI-Express slots en ondersteunt de PCI-E 3.0 standaard voor betrouwbare gegevensoverdracht.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express versie | PCI-E 3.0 |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
| EAN | 4015867223680 |
| Vendorcode | EMRICK05BS |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Gewicht | 42 g |
| Hoogte | 18 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montagebeugels meegeleverd | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hostinterface | PCIe |
| Output interface | M.2 |
| PCI Express versie | PCI-E 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867223680 |
| Vendorcode | EMRICK05BS |
| Artikelnr | 1116771 |
| Merk | Conceptronic |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
