StarTech.com 25SATSAS35HD 3.5" Carrier panel Zwart, Zilver drive bay panel
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Startech
Verkrijgbaar sindsJuni 2018
EAN65030874434
Vendorcode25SATSAS35HD
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificaten van naleving RoHS
Certificering CE, FCC
Design
Kleur Product Zilver, Zwart
Materiaal Aluminium, Kunststof
Soort Carrierpaneel
Geheugen
Overdrachtssnelheid 6 Gbit/s
Gewicht en omvang
Breedte 101 mm
Diepte 146 mm
Gewicht 252 g
Hoogte 26 mm
Harde schijf
Harde schijf, omvang 2.5"
Harde schijf-interface SATA, Serial Attached SCSI (SAS)
Hot-swap✓︎
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Kenmerken
Maat 8,89 cm (3.5")
Opslagmedia
Maximum aantal schijven per behuizing 1
Ondersteunde storage drive hoogten 7, 9.5, 12.5, 15 mm
Prestatie
S.M.A.R.T support✓︎
Technische details
Sleutelsleuf ✖︎
Verpakking
Afmetingen verpakking (BxDxH) 112 x 160 x 35 mm
Product informatie
EAN65030874434
Vendorcode25SATSAS35HD
Artikelnr1006078
MerkStartech
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2018
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Met deze 2,5" naar 3,5" harde-schijfadapter kunt u een 2,5" SATA of SAS harde schijf (HDD) of solid-state drive (SSD) veranderen in een interne of externe 3,5" drive bay, met behulp van standaard schijfmontagegaten.
Verander een 2,5" schijf in een 3,5" schijf
Met de 2,5" naar 3,5" harde schijf bay adapter kunt u een nieuwere, krachtigere schijf zoals een SSD installeren in een ouder systeem dat mogelijk alleen een 3,5" harde schijf ondersteunt. De adapter is een voordelige manier om de opslagprestatie en -betrouwbaarheid te verbeteren zonder dure upgrades naar kern IT-systemen. Hij is ook ideaal voor systeembeheerders en integrators die een systeem willen bouwen om te kunnen profiteren van de verhoogde prestatie van een 2,5" HDD/SSD.
Eenvoudige en flexibele installatie
U kunt de adapter in een desktop, server, opslag-array, hot-swap bay en schijflade installeren. Hij kan ook permanent worden geïnstalleerd in een 3,5" drive bay met standaard montagegaten. Nadat de adapter is geïnstalleerd, kunt u gewoon een 2,5" HDD/SSD in de adapterbehuizing schuiven, en dat geheel zonder gereedschap.
De adapter is geschikt voor schijven met een hoogte tot 15 mm, waardoor bijna elke 2,5" SATA/SAS schijf kan lijken op en werken als een 3,5" schijf.
Detecteer en volg uw schijven
Toon meer
Vergelijkbare producten
LogiLink UA0219 HDD/SSD-flightcase 14 drives
5x
. Levertijd:
Meer productinformatie
5x
Case Logic luxe Externe harddisk case, zwart, 2.5"
7x
. Levertijd:
Meer productinformatie
7x
ICY BOX IB-AC602b-6
4x
ICY BOX IB-AC602b-6
4x
Case Logic Externe harddisk case, zwart, 2.5"