Je bent nog niet ingelogd
Equip 125124 contactdoos Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Equip 125124 is een witte contactdoos geschikt voor netwerkverbindingen. Met RJ-45 aansluiting biedt deze doos een praktische oplossing voor uw installatiebehoeften. Het product is onderdeel van het uitgebreide assortiment installatiemateriaal en zorgt voor een nette integratie in uw netwerk-infrastructuur. Ideaal voor zowel residentiële als professionele toepassingen waar betrouwbare dataverbindingen essentieel zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Aansluiting | RJ-45 |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
| EAN | 4015867207857 |
| Vendorcode | 125124 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | ABS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoogte | 26.4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Cat.5e, Cat.6, Cat.6A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-45 |
| Aantal poorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867207857 |
| Vendorcode | 125124 |
| Artikelnr | 1050109 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯