Je bent nog niet ingelogd
Equip 235214 contactdoos RJ-45 Wit
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Equip 235214 is een RJ-45 contactdoos in wit, ontworpen voor professionele netwerkinstallaties. Dit installatiemateriaal uit de categorie netwerkdozen biedt een betrouwbare oplossing voor het verbinden van netwerkapparatuur. De doos is geschikt voor het integreren in wandmontagesystemen en biedt een schone, moderne afwerking. Met de standaard RJ-45 aansluiting sluit het aan op uw bestaande netwerkinfrastructuur. De witte uitvoering past zich elegant aan verschillende interieursettings aan. Dit product ondersteunt uw netwerkuitbreidingen en vervangingen op een praktische manier.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Aansluiting | RJ-45 |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
| EAN | 4015867206928 |
| Vendorcode | 235214 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | ABS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 61 mm |
| Diepte | 59,1 mm |
| Gewicht | 47 gram |
| Hoogte | 29.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Cat.6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-45 |
| Aantal poorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867206928 |
| Vendorcode | 235214 |
| Artikelnr | 1050114 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯