Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti Door Hub Mini codekast 1 deur(en) Ethernet
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Ubiquiti Door Hub Mini is een compacte codekast ontworpen voor netwerktoepassingen. Dit installatiemateriaal in wit is voorzien van een RJ-45 aansluiting voor betrouwbare Ethernet-connectiviteit. Met zijn minimale afmetingen is de single-deur uitvoering ideaal voor ruimtebeperkte installaties waar netwerkapparatuur veilig moet worden opgesteld. Het product biedt een praktische oplossing voor professionele netwerkinfrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Aansluiting | RJ-45 |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
| EAN | 810084698839 |
| Vendorcode | UA-Hub-Door-Mini |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Plastic |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DC voltage bereik | 50 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 66 mm |
| Diepte | 27.6 mm |
| Gewicht | 190 gram |
| Hoogte | 113 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-45 |
| Aantal poorten | 3 |
| Interface | Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Exit verzoek | ✓︎ |
| Maximum aantal deuren | 1 deur(en) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810084698839 |
| Vendorcode | UA-Hub-Door-Mini |
| Artikelnr | 1155587 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯