Je bent nog niet ingelogd
Equip Outlet UTP Cat.5e - [235111]
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
1x
De Equip Outlet UTP Cat.5e is een praktische netwerkdoos voor uw installatiebehoeften. Dit witte model beschikt over een RJ-45 aansluiting en ondersteunt Cat.5e netwerkkabels, waardoor het geschikt is voor standaard netwerkverbindingen. De uitvoering maakt het een betrouwbare optie voor zowel residentiële als kleine commerciële toepassingen. Met zijn compacte design integreert het eenvoudig in uw bestaande infrastructuur en biedt het een solide basis voor uw netwerkinstallatie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Aansluiting | RJ-45 |
| Netwerk kabel categorie | CAT5e |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 4015867154076 |
| Vendorcode | 235111 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 39 mm |
| Diepte | 29.5 mm |
| Gewicht | 43 gram |
| Hoogte | 54 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-45 |
| Aantal poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk kabel categorie | CAT5e |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867154076 |
| Vendorcode | 235111 |
| Artikelnr | 158475 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten